Erasmus+ labās prakses apmaiņas projekts “Youth with a voice”

///Erasmus+ labās prakses apmaiņas projekts “Youth with a voice”
Erasmus+ labās prakses apmaiņas projekts “Youth with a voice” 2021-09-26T08:48:04+00:00

Project Description

“Youth with a voice” ir starptautiskās jauniešu iniciatīvas projekts ar mērķi sniegt jauniešiem zināšanas, laiku, resursus un palīdzību, lai parādītu pasaulei savu balsi un to izmantotu, laimradītu daudzveidīgas podcast epizodes. Šo projektu veidos 18 jaunieši no trīs valstīm – Latvijas, Rumānijas un Lielbritānijas, vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Jaunieši būs ar pieredzi podcastu veidošanā un bez tās, ar pieredzi starptautiskos projektos un bez jebkādas pieredzes, kā arī jauniešu intereses būs dažādas un arī to veidotās sarunas būs unikālas.

Projekta mērķis ir sniegt iespēju iesaistītajiem jauniešiem radīt platformu – podkastu ar vairākām epizodēm, caur kurām sasniegtu citus jauniešus, tos iesaistītu mūsdienās svarīgu tēmu apzināšanā un reālu risinājumu rašanā. Caur podcastu veidošanu tieši iesaistītie jaunieši izrādīs iniciatīvu jauna satura veidošanā, sava viedokļa paušanā, līdzdalībā vietējos un Eiropas procesos, sarunu veidošanā un liela projekta virzīšanā uz priekšu.

Projekta rezultātā jaunieši būs izveidojuši 18 podcast sērijas (6 katrā valstī) ar kurām dalīsies organizāciju un dalībnieku sociālajos medijos. Tiekoties jaunieši neformāli mācīsies viens no otra, lai attīstītu savas prasmes komunikācijā, savas balss parādīšanā un domu izteikšanā, sarunu vadīšanā, podcastu veidošanā un to rediģēšanā. Caur uzdevumiem grupās un praktisku zināšanu pielietošanu, dalībnieki apmainīsies ar pieredzi, dalīsies savās zināšanās un attīstīs savas kompetences. Jauniešu veidotie podcasti būs paredzēti jauniešu (arī tiem, kas sirdī jauni) auditorijai.

Projekta dalībnieki būs galvenie, kas ar šiem podcastiem dalīsies caur saviem sociālajiem portāliem, lai sasniegtu projekta mērķauditoriju. Jaunieši būs guvuši pieredzi ilgtermiņa un inovatīvā projektā, kas sniegs gan viņiem, gan viņu pārstāvētajām organizācijām lielu pieredzi šāda starptautiska projekta realizēšanā veselu gadu. Projekta laikā jaunieši būs attīstījuši digitālās kompetences, personīgās, sociālās un mācīties mācīties kompetences, kultūras izpratnes un izpausmes kompetences un uzņēmējdarbības kompetences. Gūtā pieredze un attīstītās kompetences būs nozīmīgas jauniešu profesionālajā un privātajā dzīvē nākotnē.

Šis projekts iesaistītajām organizācijām ir sākums uz ilgstošu darbošanos podcastu sfērā kopā ar jauniešiem. Jaunieši caur podcastiem sasniegs jaunus jauniešus, kas tiks iesaistīti svarīgu, interesantu tematu apspriešanā un būs ieinteresēti arī organizāciju darbībā un piedāvātajās aktivitātēs. Organizācijas iegūs pieredzi starptautiskas jauniešu iniciatīvas veidošanā un īstenošanā, dalībnieku motivēšanā un kopīgā starptautiskā projekta organizēšanā. Gūtā pieredze vesela gada projektā dos iedvesmu un mācīšanos no pieredzes un organizācijas spēs jauniešus iesaistīt arī nākotnes projektu veidošanā.

Projekts tiek organizēts Eiropas Komisijas programmas Erasmus+ ietvaros, programmu Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Leave A Comment

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.