Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

Domnīca 'Pandu stratēģija"

09. Jan, 10:56
Janvāra sākumā, mēs visi sanācām kopā, lai trīs darbīgu dienu garumā spriestu par Baltijas Reģionālais fonds un Jauniešu studija "BaMbuss" s attīstības plānu nākamajiem gadiem. 
Esam aktīvi darbojušies jau septiņus gadus un  arī mums pienācis laiks saplānot, nedaudz pasapņot un protams, ka turpināt darboties kā vēl nekad.


Izzinājām, ko jau esam sasnieguši, kā arī atklājām jaunus veidus, kā sasniegt vēl vairāk. Studijas brīvprātīgie, kas studijā darbojas jau ilgāku laiku, kā arī jaunpienācēji dalījās ne tikai ar idejām, bet arī ar konkrētiem priekšlikumiem un termiņiem, kad plānots paveikt izvirzītos uzdevumus. Daudz ir padarīts arī kopā ar Jums, taču vēl vairāk tiks darīts, seko līdzi mūsu turpmākajām gaitām!

Jauno gadu uzsākam iedvesmoti, motivēti un gatavi gāzt kalnus! Paldies visiem, kas piedalijās! 

Domnīca notika projekta "Pandu stratēģija" ietvaros, projektu finansiāli atblasta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!