Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

Pasākums par projektiem, idejām un pieredzi - “Erasmus+ brančs”!

08. Dec, 09:06 2017 gads
Aicinam interesentus pieteikties informatīvam pasākumam “Erasmus+ brančs”, kas notiks šī gada 16. decembrī pl. 11.00, Rīgā! 

Baudot vēlās brokastis neformālā gaisotnē jums būs iespēja iepazīt citu organizāciju pārstāvjus, gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas par sadarbības veidošanas un starptautiskās iniciatīvas, jauniešu apmaiņu un apmācību projektiem, kā arī saņemt informāciju par "Erasmus+" programmu,  Eurodesk, Eiropas Jaunatnes portālu un citām iespējām jauniešiem.

Pasākuma mērķis ir informēt un iedrošināt dalībniekus izmantot programmas „Erasmus+” piedāvātas iespējas, veicinot dalībnieku izpratni par ES finansētās programmas „Erasmus+” aktivitātēm jaunatnes jomā un veicinot efektīvu un oriģinālu projektu organizēšanu. 

Dalībnieki: Nevalstisko organizāciju un pašvaldības iestāžu pārstāvji, darbinieki un brīvprātīgie jaunieši, ar pieredzi un bez pieredzes Erasmus+ projektu īstenošanā no Rīgas un Rīgas plānošanas reģiona.  Dalībnieki, kas vēlas uzzināt par  Erasmus+ programmu, tās mobilitātēm, projektu iensiegsanu un organizēšanu, kā arī jauniešiem pieejamajām iespējām. Tie, kas vēlas apgūt jaunas zināšanas,  kā arī tie, kas vēlas dalīties ar savu pieredzi Erasmus+ projektu īstenošanā.

Pieteikšanās pasākumam līdz 13. decembrim, aizpildot pieteikumu šeit -http://ejuz.lv/erasmusplusbrancs ! 

Pasākums ir bez maksas. Dalībnieku vietu skaits ierobežots!  
Pasākuma norises vieta un rezultāti tiks paziņoti dalībniekiem personīgi uz e-pastu! Pasākumu “Erasmus+ brančs” organizē #Eurodesk reģionālais koordinators Nodibinājums "Baltijas Reģionālais fonds", papildus informācija par pasākumu https://www.facebook.com/events/811907785674758/ vai rakstot uz e-pastu brf.jaunatne@gmail.com vai zvanot pa tālruni +371 26808042.


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!