Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

Piesakies jauniešu apmaiņas projektam ’’Choice, not chance’’!

04. Nov, 16:10 2017 gads
Mācoties vai pabeidzot vienu izglītības iestādi nezini kur un ko turpināt vai ar ko sākt?
Vēlies vairāk sevi iepazīt un iepazīties ar citiem līdzīgā situācijā esošiem jauniešiem?
Tad ķeries pie lietas un sper pirmo soli tuvāk savai izvēlei!

Baltijas Reģionālais fonds organizē jauniešu apmaiņu ’’Choice, not chance’’ (Izvēle, nevis iespēja), kurā piedalīsies 5 jaunieši un viens grupas līderis no tādām valstīm, kā – Lietuva, Moldova, Ukraina, Polija un no Latvijas būs 6 jaunieši un viens grupas līderis! 
Projekts notiks no 4.februāra līdz 11.februārim, 2018.gadā Ogres novadā un Rīgā.
 
Projekta mērķis ir palīdzēt jauniešiem atklāt un izprast viņu stiprās personības puses  aspektus, lai labāk novērtētu viņu profesionālās iespējas, veicinātu jauniešu uzņēmību un vispārīgi mazinātu jauniešu atstumtības risku, kas bieži vien ir tādēļ, ka jaunieši nemācās, nestrādājā un nav aktīvi, jo viņiem grūti formulēt, ko konkrēti vēlas, kā realizēt to un ar ko sākt. 

Mūsdienās ir tik daudz iespēju, bet kā tajās neapmaldīties un izdarīt savu izvēli?
Esi atbildīgs, sāc darīt un pilnveidoties! 
Piesakies projektam ’’Choice, not chance’’ aizpildot anketu! Projekts ''Choice, not chance''(projekta Nr. 2017-2-LV02-KA105-001663) tiek īstenots programmas Erasmus+ ietvaros, projektu finansiāli atbalsta Eiropas Komisija.

SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!