Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

Piedzīvojumi apmaiņa Horvātijā

13. Nov, 12:25 2017 gads

"Inhale- exhale" Erasmus+ apmaiņa: Mēs - Linda Vorobeja, Emīlija Roze Jansone, Gundars Smuidris un Paula Krumholce jūlija sākumu pavadījām Horvātijā, iesaistoties lieliskā projektā, kas noteikti izmainīja mūsu dzīves un iemācīja mums daudz jauna!


Inhale Exhale bija projekts par veselīgu dzīvesveidu, jogu, sadarbošanos grupās un vienkārši - būšanu laimīgam un veselam.

Katru rītu cēlāmies agri, veicam sportiskas aktiviātes un ieturējām veselīgu brokastu maltīti. Tālāk sekoja visdažādākās aktivititātes visas dienas garumā. Izmēģinājām daudz dažādus jogu veidus, tajā skaitā arī akro jogu un smieklu jogu. Paši organizējām savu pasākumu Gospičā, klausījāmies iedvesmojošu cilvēku stāstus, mācījāmies, kā dzīvot veselīgi, kā turēties pie saviem mēŗķiem un sasniegt tos.


Protams, brīvajos brīžos izbaudījām apkārtni, siltumu. Vakarus pavadījām kopīgi pie ugunskura, daloties ar interesantiem stāstiem par savām valstīm, par saviem ceļojumu piedzīvojumiem.

Mums visiem šīs noteikti bija neaizmirstamas un iedvesmas pilnas dienas, kuras nekas nespētu aizstāt!

Ieskaties arī mūsu video:

https://www.youtube.com/watch?v=1Lt2rrRN1Fo
https://www.youtube.com/watch?v=jyHxv1WdbVc

SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!