Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

Brīvprātīgo pieredze stāsti pasākumā “EBD stāsti/ EVS stories”!

08. Okt, 15:07 2017 gads
Kas ir Eiropas brīvprātīgais darbs?  Vēlies dzīvot un darboties citā valstī kā brīvprātīgais? Vēlies dzirdēt personīgos pieredzes stāstus?  

KAS? EBD stāsti/ EVS stories 
KAD? 25.10.2107., pl. 16.00 - 20.00
KUR? jauniešu studija "BaMbuss", Brīvības gatve 204, Rīga 

Pasākums, kurā ar personīgiem pieredzes stāstiem dalīsies jaunieši, kas veikuši brīvprātīgo darbu ārzemēs un jaunieši, kas šobrīd veic to Latvijā.  Stāsti par pieredzi, sapņiem un realitāti no brīvprātīgā brīvprātīgajam. 

#EBD ir iespēja jaunietim (vecumā no 17 – 30 gadiem) doties uz ārvalstīm un veikt sabiedrībai noderīgu darbu kādā organizācijā, gūstot jaunas prasmes un pieredzi, kā arī iepazīt citu valstu kultūru, izmantojot neformālās izglītības metodes. Tā laikā no Eiropas Komisijas izsniegtā finansējuma brīvprātīgajam ir nodrošināta dzīvesvieta un iztikas līdzekļi, kabatas nauda personīgajiem tēriņiem, tiek segtas ceļošanas izmaksas, kā arī ir veselības un dzīvības apdrošināšana un nodrošinātas valodas apmācības. EBD projektā brīvprātīgais var piedalīties tikai vienu reizi. 

Pasākumā uzzināsi arī par  "Erasmus+" programmu,  Eurodesk, Eiropas Jaunatnes portālu un citām jauniešu iespējām Eiropā un pasaulē. 

Programma #ErasmusPlus sniedz iespēju darboties neformāli, veidot un īstenot projektus starptautiskā līmenī, sadarboties ar citu valstu jauniešiem, iegūt nozīmīgas prasmes un iemaņas, attīstot jaunatnes jomu Eiropā un Latvijā. Programmas mērķis ir veicināt Eiropas pilsonības apzināšanos un iesaistīt jauniešus Eiropas nākotnes veidošanā.

Ja vēlies dalīties ar savu pieredzi #EBD un Erasmus+ mobilitātes projektos, sūti ziņu Facebook @Baltijas Reģionālais fonds vai uz e-pastu brf.jaunatne@gmail.com. 

Pasākumu organizē Eurodesk reģionālais koordinators @Baltijas Reģionālais fonds” kampaņas “Time to move” ietvaros.#timetomove kampaņu oktobrī organizē Eiropas informācijas tīkls jauniešiem Eurodesk oktobrī visā Eiropā, lai informētu jauniešus par plašajām mobilitātes iespējām. Latvijā kampaņu īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Plašāka informācija timetomove.eurodesk.eu.

#Eurodesk tīkla mērķis ir informēt jauniešus par mobilitātes iespējām Eiropā, kā arī veicināt jauniešu aktīvu līdzdarbošanos sabiedriski politiskajā dzīvē. Eurodesk ar savu darbību atbalsta “Erasmus+” programmu, informējot jauniešus par viņu plašajām iespējām. Šobrīd jau vairāk nekā 1000 jaunatnes speciālistu strādā strādā Eurodesk tīklā visā Eiropā. Plašāka informācija Eurodesk.eu tīmekļa vietnē.


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!