Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

Par to, kā mums gāja "Bring the action"

03. Sept, 14:00 2017 gads

No 2017. gada 20. – 27. augustam, Ķeguma “Puduros” (Latvija) notika jauniešu apmaiņa “Bring the action”, kas pulcēja 30 dalībniekus, no 5 Eiropas valstīm: Igaunijas, Latvijas, Itālijas, Maltas un Horvātijas.


              Jauniešu apmaiņas galvenais sarunu temats bija Veselīgs dzīvesveids visdažādākajās šī jēdziena nozīmēs. Projekta laikā tika apskatīta gan, jau pazīstamā, tēma par fizisko veselību, gan ne tik aktuālās, bet tik pat svarīgās tēmas par garīgo, sociālo un mentālo veselību. Laikā, kad šīs tēmas kļūst arvien svarīgākas ir nepieciešams apzināties arī līdzekļus mūsu rakstura treniņam. Šis projekts noteikti palīdzēja mums izprast mūsu pašreizējā dzīvesveida stiprās un vājās puses, kā arī lika saprast kas būtu uzlabojams un palīdzēja spert pirmos soļus vēlamajā virzienā.

Viena no interesantākajām šī projekta iezīmēm bija tāda, ka aktivitātes un nodarbības vadīja paši dalībnieki. Tas ļāva ne tikai izveidot apmaiņas programmu tādu kā paši vēlamies, bet arī izbaudīt iespēju pašam kļūt par Jauniešu apmaiņas vadītāju un piedzīvot viņa ikdienu. Katra no 5 “Puduros” pavadītajām dienām kļuva par neaizmirstamu piedzīvojumu, jo tika veltīta kādai no 5 dalībvalstīm.  Dienas laikā varējām piedzīvot dalībnieku sagatavotās aktivitātes, un izbaudīt viņu kultūras iezīmes visas dienas garumā,  kas noslēdzās ar neaizmirstamām vakariņām attiecīgās valsts stilā.  


Lai gan laikapstākļi mūs nelutināja un bieži lija lietus, mēs spējām izbaudīt lielisko Latvijas dabu un internacionālo sabiedrību. Veidojām komandas un pārbaudījām viens otra stiprās un vājās puses, kā arī ieguvām lieliskus draugus un neaizmirstamu pieredzi. Vairākiem no mums šī bija pirmā Erasmus+ pieredze, kas lieliski pierāda cilvēku vēlmi sevi pilnveidot un izaicināt.

Projekts noslēdzās Rīgā, kur visi kopā viesojāmies un strādājām jauniešu studijā “Bambuss”. Ceram, ka mūsu izveidotie bukleti un tajos ietvertās zināšanas un pieredze ļaus arī jums veidot savu dzīvi veselīgāku un krāsaināku.

Neizmirsti ieskatīties arī stāstos no mūsu dalībniekiem: https://www.youtube.com/watch?v=7HmJ3kFkGxk

Autors: Kristaps, jauniešu apmaiņas dalībnieks. 

Projekts tiek īstenots programmas "Erasmus+" ietvaros un tas tiek finansēts ar Eiropas Komisjijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autoru uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!