Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

PIesakies Spāņu valodas sarunu klubam!

22. Sept, 13:12 2017 gads
Spāņu valodas sarunu klubs ir vieta, kur attīstīt sarunu iemaņas spāņu valodā! Baltijas Reģionālais fonds un jauniešu studija “BaMbuss” aicina pieteikties cilvēkus, kas ļoti vēlās attīstīt savas prasmes runājot, runājot un runājot. Nav nozīmes, ja esi iesācējs spāņu valodā. Ik nedēļas sesijas būs balstītas uz neformālo izglītību, spēlēm un draudzīgu atbalstu no pārējiem dalībniekiem. 

Tikšanās notiks jauniešu studijā “BaMbuss”, katru otrdienu (plkst. 18.30-20.00), sākot ar 10. oktobri, kopumā 8 līdz 10 nedēļu garumā. Tikšanās notiks angļu valodā, jo nodarbības vadīs mūsu brīvpŗātīgā no Meksikas, Lucia, kuras dzimtā valoda ir spāņu.

Šo nodarbību galvenais mērķis ir nodrošināt dalībniekus ar pamatmateriāliem un vadlīnījām, lai mācītos jaunus vārdus, izteicienus, bet galvenokārt, lai gūtu pārliecību runājot un mācoties šādā veidā.

Ja esi ieinteresēts, lūdzu aizpildi pieteikuma anketu līdz 1.oktobrim!
Dalībniekus skaits ierobežots! Apstiprinātie dalībnieki saņems ziņu epastā/Facebook ziņu 3.oktobrī.Pasākumu organizē nodibinājuma “Baltijas Reģionālais fonds” brīvprātīgā Erasmus+ Eiropas brīvprātīgā darba projekta "IN ACTION", Nr. 2016-3-LV02-KA105-001441 ietvaros, kas tiek finansēti ar Eiropas Komisjijas atbalstu. 


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!