Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

NVO TV tiešraidē seminārs

16. Sept, 12:23 2017 gads

19.septembrī no plkst. 17:00 līdz 20:15 NVO TV tiešraidē varēs vērot Go Beyond rīkoto atvērto prasmju semināru "Sāc, nepadodies, paveic!" Jauns sākums – jauni izaicinājumi. Kā neapstāties pie uzsāktā? Kā motivēt sevi un citus?

Uz šiem, kā arī līdzīgiem ikdienā aktuāliem jautājumiem varēsi rast atbildes atvērto prasmju seminārā 19. septembrī, kurā dzirdēsi pieredzes stāstus par pašdisciplīnu, motivāciju un mērķtiecību.

 


Pasākuma mērķi ir dalīties ar konkrētiem rīkiem, kas jauniešiem var noderēt ikdienas dzīvē. Iedvesmot un motivēt jauniešus jauna mācību gada sākšanā, jaunu mērķu veidošanā, kā arī mudināt iesaistīties papildu attīstošās aktivitātēs. Kā arī iepazīstināt apmeklētājus ar Go Beyond programmu, radot priekšstatu par programmas uzbūvi un piedāvātajām iespējām.

 

 

Tiešraide tiek nodrošināta „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta „NVO TV Rīgai un sabiedrībai” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

 

 

 


Informāciju sagatavoja Dana Rudusāne

e-pasts: info@nvotv.lv

tālr.: +371 26839698


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!