Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

Tiek meklēti dalībnieki apmācību kursam

18. Sept, 13:41 2017 gads
Iespēja jaunatnes darbiniekiem doties uz apmācību kursu “Leading to Equalisation”, kas notiks 13.10. 2017. – 20.10.2017.  Faistos, Krētā (Grieķija). Apmācībās piedalīsies 24 dalībnieki no 8 valstīm – Grieķija, Latvija, Rumānija, Igaunija, Itālija, Bulgārija un Nīderlande.  

Tiek meklēti 3 dalībnieki no Latvijas: Jaunatnes darbinieki, vecumā no 20 – 35 gadiem, kas strādā ar imigrantiem, patvēruma meklētājiem, jauniešiem, kas pametuši skolu vai jauniešiem no lauku reģioniem. Dalībnieki, kas ir motivēti attīstīt savas profesionālās prasmes un kam ir iespēja un pēc apmācībām organizēt neformālās aktivitātes un projektus jauniešiem. 

Pieteikšanās līdz 25.09.2017., aizpildot pieteikuma anketu

Dalībnieku atlasi veic organizatori un apmācītāji, rezultāti tiks paziņoti personīgi uz e-pastu. 

Apmācītāji: Gianluca Massimiliano Frongia, Antonio Martis
Projekta koordinators: Kyriakos Choustoulakis 

Informācija par projektu pielikumā, papildus rakstot uz e-pastu organizatoriem leadingtoequalisation@gmail.com. 

#ErasmusPlus #trainingcourse #equalisationtc #ErasmusPlusLV


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!