Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

Piesakies jauniešu apmaiņas projektam "Digital Me"!

05. Sept, 07:58 2017 gads

Jaunieti, ja Tevi interesē sociālie tīkli, Tava ikdiena paiet “postojot”, “laikojot” un “šērojot” dažādas lietas, tad šis projekts būs tieši Tev! 

KAS? Jauniešu apmaiņas projekts „Digital Me”
KUR un KAD? Latvijā (Ogres novadā un Rīgā), 01.10.2017. - 08.10.2017.

Ja esi jaunietis 18-25 gadu vecumā, tad piesakies līdz 17.09.2017., aizpildot pieteikuma anketu !! 

“Digital Me” ir projekts, kurā tu atklāsi daudz un noderīgas lietas par sociālajiem tīkliem un medijiem, kā arī par lietotnēm un rīkiem, kuri būs noderīgi gan ikdienā, gan karjerā, kā arī  iepazīsi jauniešus no Itālijas, Maķedonijas, Polijas, Lietuvas un Latvijas.Projekts "Digital Me” (projekta Nr. 2017-1-LV02-KA105-001548) tiek īstenots programmas Erasmus+ ietvaros, projektu finansiāli atbalsta Eiropas Komisija. 


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!