Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

NVO TV tiešraidē Rīgas reģiona samits

04. Sept, 19:34 2017 gads
2017. gada 8.septembrī no plkst. 10:00 NVO TV tiešraidē varēs vērot Rīgas reģiona NVO samitu.

Latvijas Pilsoniskā alianse organizē samitu Ķekavā “Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai”.
Samita mērķis ir sekmēt pilsoniskās sabiedrības pašorganizēšanos Rīgas reģionā, sniedzot noderīgu informāciju un zināšanas par NVO darbībai būtiskām jomām -  pakalpojumi un pārdošana, ideju ģenerēšana, radošuma izmantošana un komandas līderi organizāciju darbā.
 
NVO samits pulcēs aptuveni 100 dalībniekus no visa Rīgas reģiona un būs labs sākums jaunām un turpinājums iesāktām sadarbībām starp organizācijām reģionā iesaistot iedzīvotājus, risinot sabiedrībai aktuālus jautājumus un īstenojot kopīgus projektus.
 
Samita laikā būs iespēja iegūt detalizētu informāciju par Latvijas pilsoniskās sabiedrības attīstības tendencēm un gūt praktiskas iemaņas visās jomās, kuras tiks aplūkotas meistarklasēs, profesionālu un zinošu lektoru vadībā. Detalizētāku informāciju par meistarklasēm var skatīt programmā.
Pieteikties samitam var aizpildot pieteikumu anketu, līdz 5.septembrim!
Samitu īsteno biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) sadarbībā ar Ķekavas pagasta kultūras centru un Kultūras ministriju.

Samita īstenošana norit saskaņā ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas konkursa „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” rezultātiem. Finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

Tiešraide tiek nodrošināta „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta „NVO TV Rīgai un sabiedrībai” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Informāciju sagatavoja Dana Rudusāne
e-pasts: info@nvotv.lv 
tālr.: +371 26839698


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!