Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

NVO TV diskusija par atbalsta pakalpojumiem, kas pieejami trešo valstu pilsoņiem

27. Aug, 07:56 2017 gads
2017. gada 31.augustā plkst. 15.00 notiks NVO TV interaktīvā diskusija, kurā biedrības „Patvērums “Drošā māja”” pārstāvji stāstīs par atbalsta pakalpojumiem, kas pieejami trešo valstu pilsoņiem. 

Diskusijā tiks ietvertas tēmas par trīs projektiem, kurus īsteno biedrība – „Informācijas centrs imigrantiem”, „Atbalsta pakalpojumi starptautiskās aizsardzības personām” un „Sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojumu nodrošināšana patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu”.
 
Diskusija būs skatāma interneta vietnē www.nvotv.lv un tajā piedalīsies biedrības „Patvērums „Drošā māja”” pārstāvji: biedrības vadītāja Sandra Zalcmane, projekta vadītāja Gunta Vīksne, sociālā darbiniece Ludmila  Ozola un sociālais mentors Emīls Kolosovs.

Diskusija notiks „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta „NVO TV Rīgai un sabiedrībai” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. 

Aicinām nevalstiskās organizācijas pieteikties projekta aktivitātēm, nosūtot e-pastu uz info@nvotv.lv. Šī ir lieliska iespēja arī citām nevalstiskām organizācijām informēt plašāku sabiedrību par to īstenotajām aktivitātēm - piedaloties Online diskusijās, piesakot savu pasākumu tiešraides nodrošināšanai vai arī video sižeta izveidošanai.

Informāciju sagatavoja Dana Rudusāne
e-pasts: info@nvotv.lv 
tālr.: +371 26839698


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!