Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

Brīvprātīgie Jūnijā

02. Jūl, 13:51 2017 gads
Arī šomēnes mūsu brīvprātīgie Tomas un Lū ir padarījuši daudz. Laiks skrien ļoti ātri un viņi šeit jau ir 5 mēnešus, kas ir gandrīz puse no viņu EBD Rīgā. Beidzot viņi ir sagaidījuši Latvijas vasaru, kad gaisa temperatūra sasniedz 25 grādus un ūdens jūrā ir 15 grādus silts. Starp citu, “ūdens nemaz nav tik auksts!”
Jūnijs ir mēnesis, kad tiek svinēti vasaras saulgrieži – Jāņi. Viņiem bija iespēja iemācīties un uztaisīt pašiem savus Jāņu vainagus no ozola lapām un pļavas puķēm. Viņiem bija ļoti svarīgi uzzināt un piedzīvot tradīcijas, kuras mēs piekopjam šajos svētkos. Un, protams, viņi devās svinēt šos svētkus ārpus pilsētas.
Bet ko gan viņi ir izdarījuši sabiebrības labā šajā mēnesī? Pirmkārt, Lucia sāka foto klubu kopā ar mūsu brīvprātīgo Annu, kurš notiek reizi divās nedēļās BaMbusā. Sesiju laikā būs tehniskās un teorētiskās zināšanas par fotografēšanu. Taču galvenā ideja ir praktizēt fotografēšanu, analizēt savas un citu bildes, un būt pārliecinātiem par savām spējām un jauniegūtajām prasmēm. Foto klubā piedalās aptuveni 10 dalībnieki un tas ilgs līdz septembra beigām.
Savukārt Tomas ir uzsācis “Franču valodas sarunu klubu”. Šoreiz tas ir domāts latviešiem, kuri prot runāt franču valodā, taču vēlas to mazliet uzlabot vai atkārtot savas zināšanas. Šis sarunu klubs notiek reizi divās nedēļās un tajā piedalās cilvēki no dažādām Latvijas ministrijām. Pusotras stundas laikā tiek runāts par dažādām tēmām, kā Francijas kultūru, ceļošanu, ikdienas dzīvi, jaunumiem kultūrā un citām. Tā ir lieliska iespēja dalībniekiem attīstīt savas valodas zināšanas jautrā veidā.
Jūnijs ir arī mēnesis, kad tiek pabeigti dažādi projekti. Piemēram, abi no mūsu brīvprātīgajiem pabeidza savas valodas mācību nodarbības iesācējiem. Dalībnieki ir bijuši ļoti jauki un pat ir dāvājuši dāvanas saviem skolotājiem. Tās bija arī beigas Tomasa sadarbībai ar Montesorī skolas audzēkņiem, kuri mācījās franču valodu. 
Tagad jau tuvojas jūlijs, kas viņiem drīzāk ar atpūtas un brīvdienu laiks, kuras viņi ir godam nopelnījuši. Tāpēc mēs varam viņiem novēlēt lielisku atpūtu un mirkļus Latvijā un ārpus tās, cerot uz labiem laikapstākļiem. Bet neuztraucieties, viņi būs arī BaMbusā, kur gatavosies jaunajiem pasākumiem!


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!