Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

NVO TV disuksija par Latvijas pirmo Vegānfestivālu

07. Aug, 09:07 2017 gads
2017. gada 10. augustā plkst. 15.00 notiks NVO TV interaktīvā diskusija par pirmo Vegānfestivālu Latvijā, kurš norisināsies šī gada 26. augustā Rīgā, K.K. fon Stricka villā un tās apkārtnē.
Pasākums, kura mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar vegāniska dzīvesveida pozitīvo ietekmi uz dzīvniekiem, vidi un cilvēka veselību. Šo bezpeļņas pasākumu rīko “Dzīvnieku brīvība” - nevalstiska organizācija, kuras darbību nodrošina cilvēku ziedojumi un brīvprātīgais darbs. Arī šis festivāls apmeklētājiem būs bez maksas, un visas organizēšanā iesaistītās personas strādā idejas vārdā. Pasākumā iekštelpās visas dienas garumā norisināsies lekcijas un meistarklases, bet ārā, pagalmā, festivāla apmeklētāji varēs baudīt vegānisku ēdienu, dzērienus, apmeklēt vairāku Latvijas nevalstisko organizāciju (piemēram, „Zemes Draugi”, „Homo Ecos” u.c.) un vegānisko produktu tirgotāju stendus un baudīt vairāk kā desmit Latvijas mūziķu priekšnesumus. Pasākuma mērķauditorija nav vegāni, bet gan visi cilvēki, kas interesējas par videi, dzīvniekiem un veselībai draudzīgu dzīvesveidu. Pasākuma organizatori vēlas, lai cilvēki aiziet mājās zinošāki, iedvesmoti, smaidīgi, priecīgi, labi un interesanti pavadījuši laiku, noķerot sajūtu, ka katram cilvēkam ir iespēja kaut ko mainīt.
Festivāla vārdu sabiedrībā nes Latvijā zināmi cilvēki - Vegānfestivāla vēstneši - modes dizainere Aļona Bauska, dziedātāja Dināra Rudāne, fitnesa treneris Kristaps Vilde un augu valsts ēdiena kafejnīcas “Terapija” vadītāja Elīna Dzelzkalēja, kas tic šī festivāla spējai ilgtermiņā ietekmēt sabiedrības paradumus.
 
Diskusija būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv un tajā piedalīsies Vegānfestivāla organizatori – „Dzīvnieku brīvības” valdes locekle Līva Siliņa un „Dzīvnieku brīvības” aktīviste Dainuvīte Roginska.

Diskusija notiek „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta „NVO TV Rīgai un sabiedrībai” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. 

Aicinām nevalstiskās organizācijas pieteikties projekta aktivitātēm, nosūtot e-pastu uz info@nvotv.lv. Šī ir lieliska iespēja arī citām nevalstiskām organizācijām informēt plašāku sabiedrību par to īstenotajām aktivitātēm - piedaloties Online diskusijās, piesakot savu pasākumu tiešraides nodrošināšanai vai arī video sižeta izveidošanai.

Informāciju sagatavoja Dana Rudusāne
e-pasts: info@nvotv.lv 
tālr.: +371 26839698


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!