Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

NVO TV diskusija par bezmaksas sporta nodarbībām Rīgā

01. Aug, 10:46 2017 gads
2017. gada 3.augustā plkst. 15.00 notiks NVO TV interaktīvā diskusija par projekta “Sporto Rīga” rīkotajām bezmaksas sporta nodarbībām Rīgā.
Jau vairākas vasaras pēc kārtas Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību “Par sportisku sabiedrību” rīko bezmaksas sporta treniņus visiem Rīgas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem profesionālu treneru vadībā 18 dažādās vietās Rīgā. 
Sportot ir aicināts ikviens, neatkarīgi no līdzšinējās sagatavotības. Treniņu garums – stunda. 
Dažkārt treniņa dalībnieku skaits ir līdz 30 cilvēkiem, tāpēc treneri dodas viens otram palīgā, lai ikvienam varētu pievērst nepieciešamo uzmanību un izsmeļoši atbildēt uz iedzīvotāju jautājumiem par to kā pareizi uzsākt sportot.
Projekts “SportoRīga” tika aizsākts pirms pāris gadiem ar mērķi rīdziniekos radīt vēlmi sportot un sportošanu padarītu pieejamāku, lai laika pavadīšana ārpus telpām nestu labumu rīdzinieku veselībai.  
Projekta līderis Andris Morozovs (biedrība “Par sportisku sabiedrību”): “Šī projekta lielākā vērtība ir iespēja uzsākt sportot ne tikai pašam, bet ar ģimeni, draugiem un kaimiņiem. Treniņos ir ļoti draudzīga atmosfēra, cilvēki labprāt iepazīstas un aicina arī pārējos sportot svaigā gaisā neatkarīgi no laika apstākļiem!”.  
9. un 10.septembrī “Sporto Rīga” dalībnieku komanda piedalīsies “We Run Riga” skrējienā. Treneri uzsver, ka piedalīties šajos skrējienos var ikviens. Kopīga sportiskā režīma uzturēšana ar kaimiņiem un dalība skrējienos piešķir īpašu romantiku vasarai Rīgā.
 
Diskusija būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv.
Diskusija notiek „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta „NVO TV Rīgai un sabiedrībai” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. 

Aicinām nevalstiskās organizācijas pieteikties projekta aktivitātēm, nosūtot e-pastu uz info@nvotv.lv. Šī ir lieliska iespēja arī citām nevalstiskām organizācijām informēt plašāku sabiedrību par to īstenotajām aktivitātēm - piedaloties Online diskusijās, piesakot savu pasākumu tiešraides nodrošināšanai vai arī video sižeta izveidošanai.

Informāciju sagatavoja Dana Rudusāne
e-pasts: info@nvotv.lv 
tālr.: +371 26839698


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!