Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

Nenokavējiet - šobrīd aktīvi notiek pieteikšanās "Projektu naktij 2017"

27. Jūl, 09:18 2017 gads
Līdz 30.jūlijam turpinās pieteikšanās pasākumam "PROJEKTU NAKTS 2017", kurš notiks 19. - 20. augustā,  viesu namā Turbas! Nepalaidiet garām šo lielisko iespēju, kurā varēs attīstīt savu ideju līdz  reālam projektam! Piesakiet savu projektu komandu, kuras sastāvā ir 2 dalībnieki un attīstiet savu ideju līdz reālam projektam! 

Festivālu "Projektu nakts 2017" organizē Jaunatnes starptautisko  programmu aģentūra un tā laikā organizāciju pārstāvji tiks  atbalstīti programmas "Erasmus+" projektu sagatavošanā. "Projektu nakts 2017" laikā būs iespējas iepazīt #ErasmusPlusLV - Jauniešu  apmaiņas, Eiropas Brīvprātīgā darba un Jaunatnes darbinieku  mobilitātes projektu būtību un, protams, strādāt pie sava projekta pieteikuma. 


Pieteikšanās anketa: http://ej.uz/projektunakts2017
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/251409305340475/?fref=ts
Vairāk informācijas: http://bit.ly/2q0dAoT
Video ieskats pagājušā gada festivālā: www.youtube.com/watch?v=Ojata2GOrwo

Ginta Salmiņa 
JSPA sadarbības partneris "Projektu nakts 2017" organizēšanā 
T. 29256888

SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!