Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

NVO TV diskusija par to, kā rīdzinieki mācās svinēt Jāņus Rīgā un laukos

17. Jūn, 10:25 2017 gads
2017. gada 22. jūnijā plkst. 15.00 notiks NVO TV interaktīvā diskusija par projektu “SIT, JĀNĪTI, VARA BUNGAS jeb rīdzinieki mācās svinēt Jāņus Rīgā un laukos” un citiem biedrības Rakstnieku muzeju biedrības PILS (Krišjāņa Barona muzeja)  projektiem un aktualitātēm. 

Projektu “SIT, JĀNĪTI, VARA BUNGAS jeb rīdzinieki mācās svinēt Jāņus Rīgā un laukos” īsteno Krišjāņa Barona muzejs sadarbībā ar Rakstnieku muzeju biedrību PILS Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Projekta ietvaros notika aktivitātes, kas saistītas ar latviešu kultūras, tradīciju popularizēšanu sabiedrības integrācijas kontekstā. Tajā tika iesaistīti Rīgā dzīvojošie, kā arī nesen Latvijā iebraukušie cittautieši, kuriem ir svarīgi iekļauties Latvijas sabiedrībā, izprotot tās vēsturi, kultūru, tradīcijas un mūsdienu procesus. Projekta ietvaros maijā un jūnijā notika teorētiskas un praktiskas nodarbības, kurās dalībnieki iepazina Jāņu svinēšanas tradīcijas, piedalījās radošajās darbnīcās, prezentēja savas tautas tradīcijas, kā arī noslēguma nodarbībā piedalījās Jāņu ielīgošanas pasākumā lauku vidē Jaunpiebalgas novadā.

 
Diskusija būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv un tajā piedalīsies Rakstnieku muzeju biedrības PILS biedre un Krišjāņa Barona muzeja vadītāja Rūta Kārkliņa un Krišjāņa Barona muzeja galvenais speciālists un projekta līdzautors Andris Ērglis


Diskusija notiek „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta „NVO TV Rīgai un sabiedrībai” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. 

Aicinām nevalstiskās organizācijas pieteikties projekta aktivitātēm, nosūtot e-pastu uz info@nvotv.lv. Šī ir lieliska iespēja arī citām nevalstiskām organizācijām informēt plašāku sabiedrību par to īstenotajām aktivitātēm - piedaloties Online diskusijās, piesakot savu pasākumu tiešraides nodrošināšanai vai arī video sižeta izveidošanai.


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!