Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

NVO TV diskusija par projektu

01. Jūn, 20:04 2017 gads
2017. gada 8. jūnijā plkst. 15.00 notiks NVO TV interaktīvā diskusija par RTU Absolventu asociācijas projektu "Atbalsts sievietēm zinātnē dzimumu līdztiesības veicināšanai", kas tiek īstenots, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. 
Projekts tiek īstenots vairākos posmos, no kuriem pirmais notika š. g. 28. aprīlī. Pirmā posma ietvaros piecas RTU zinātnieces piedalījās RTU Absolventu dienā notikušajā sarunu forumā "Nezūdamības likums". Forumā dāmas iepazīstināja klātesošos ar saviem pētījumiem un akadēmisko darbību, parādot sieviešu nozīmīgo lomu zinātnē. Projekta nākamajos posmos RTU zinātnieces ļaus interesentiem ieskatīties viņu ikdienā, apmeklējot laboratorijas un pētniecības centrus, kuros viņas aktīvi strādā dažādās zinātnes jomās, sākot no jaunu biomateriālu radīšanas, beidzot ar mākslīgā intelekta lauku.

Diskusija būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv un tajā piedalīsies RTU Absolventu asociācijas izpilddirektore Anita Straujuma, RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Rūdolfa Cimdiņa Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centra vadošā pētniece Kristīne Šalma-Ancāne un RTU Absolventu asociācijas sabiedrisko attiecību speciālists Edgars Špengelis

Diskusija notiek „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta „NVO TV Rīgai un sabiedrībai” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. 


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!