Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

NVO TV diskusija ar Palīdzēsim.lv par aktuālajiem projektiem un aktivitātēm

13. Mai, 11:44 2017 gads
2017. gada 18. maijā plkst. 15.00 notiks NVO TV interaktīvā diskusija par Palīdzēsim.lv šī brīža aktuālākajiem projektiem un aktivitātēm. Diskusijā notiks saruna par Sociālās rehabilitācijas programmu bērniem ar invaliditāti un viņu vecākiem "Kopā varam!" un tās nozīmi bērniem un viņu vecākiem, gleznu izstādes atklāšanu, ko veidojis Mareks - pilnībā paralizēts jaunietis, kas glezno otu turot mutē. Sarunā tiks runāts arī par plānotajām vasaras nometnēm un citām aktivitātēm mērķgrupas bērniem un jauniešiem no sociāli mazaizsargātajām grupām, kā arī kopumā par sociālās uzņēmējdarbības attīstīšanu.

Diskusija būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv un tajā piedalīsies Nodibinājuma „Palīdzēsim.lv” dibinātāja un vadītāja Ilze Skuja un organizācijas brīvprātīgie. 

Laika periodā no 2017.gada marta līdz augustam, ceturtdienās plkst.15.00 notiks diskusija „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta „NVO TV Rīgai un sabiedrībai” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības integrāciju Rīgas pilsētā, nodrošinot Rīgas iedzīvotājiem un nevalstiskajam sektoram informāciju par līdzdalības un sadarbības iespējām, integrācijas un mazākumtautību aktuālajiem jautājumiem, demokrātiskām un nacionālām vērtībām, kā arī citām aktuālām tēmām. Projekta ietvaros tiks veidotas online diskusijas, tiešraides no pasākumiem un video sižeti, vairāk par aktivitātēm www.nvotv.lv. 

Aicinām nevalstiskās organizācijas pieteikties projekta aktivitātēm, nosūtot e-pastu uz info@nvotv.lv. Šī ir lieliska iespēja arī citām nevalstiskām organizācijām informēt plašāku sabiedrību par to īstenotajām aktivitātēm - piedaloties Online diskusijās, piesakot savu pasākumu tiešraides nodrošināšanai vai arī video sižeta izveidošanai.

Informāciju sagatavoja Līga Siliņa


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!