Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

NVO TV tiešraidē forums “NVO Tehnoloģiju laikmets”

20. Apr, 18:53 2017 gads
2017. gada 27. aprīlī no plkst. 9:30 līdz 15:00 NVO TV tiešradē varēs vērot forumu “NVO Tehnoloģiju laikmets”, ko  jau septīto gadu organizē Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) sadarbībā ar Microsoft Latvia. Forumā katru gadu satiekas nevalstiskās organizācijas (NVO), kas meklē iespējas, kā papildināt savu darbu ar jaunāko interneta tehnoloģiju izmantošanas iespējām, kā arī tikties ar jomas profesionāļiem.

Foruma ietvaros dalībniekiem būs iespēja uzzināt reālus nevalstisko organizāciju labās prakses piemērus moderno tehnoloģiju izmantošanā foruma divās tematiskajās daļās:
-Tehnoloģijas un sabiedrības līdzdalība, kurā varēs uzzināt par  iesaistes iespējām izmantojot dažādus e-rīkus.
-Praktiski padomi un labās prakses piemēri, šajā daļā varēs uzzināt, kur un kā papildināt savas zināšanas par jaunākajiem e-risinājumiem, kā arī ļoti praktiski iepazīties ar Office 365 un Azure plašajām iespējām, tāpat klātesošie iepazīsies ar  NVO un uzņēmumu pieredzi dažādu tehnoloģiju izmantošanā.

Tiešraide tiek nodrošināta „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta „NVO TV Rīgai un sabiedrībai” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības integrāciju Rīgas pilsētā, tā ietvaros tiek veidotas online diskusijas, tiešraides no pasākumiem un video sižeti, vairāk par aktivitātēm www.nvotv.lv. 

Aicinām nevalstiskās organizācijas pieteikties projekta aktivitātēm, nosūtot e-pastu uz info@nvotv.lv. Šī ir lieliska iespēja arī citām nevalstiskām organizācijām informēt plašāku sabiedrību par to īstenotajām aktivitātēm - piedaloties Online diskusijās, piesakot savu pasākumu tiešraides nodrošināšanai vai arī video sižeta izveidošanai.

Informāciju sagatavoja Līga Siliņa


SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!