Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

Jauniešu apmaiņas projekts- ‘’Echoes of Art’’

11. Apr, 14:29 2017 gads
No 2017.gada 10.marta līdz 18.martam Horvātijā, Nova Gradiškā norisinājās jauniešu apmaiņas projekts ‘’Echoes of Art’’. Projektā piedalījās 44 jaunieši no 7 dažādām valstīm- Spānijas, Portugāles, Horvātijas, Rumānijas, Turcijas, Slovēnijas un, protams, Latvijas. Latviju pārstāvēja 6 talantīgi mākslinieki- Laura Jaškova, Kintija Kalniņa, Nadīna Lase, Anastasija Ribaka, Krišs Bērzkalns un Deivids Seļugins. 

Projekta laikā jaunieši ieguva zināšanas kā atspoguļot savas izjūtas un iespaidot citus ar fotogrāfijas palīdzību. Tika izmantotas vizuālās metodes, kas iepazīstina ar pasauli, kur cilvēki stāsta stāstu fotogrāfijas veidā, kas ir spēcīgs ierocis, lai nodotu ziņu apkārtējajiem. Projekta dalībniekiem tika dota iespēja pastāstīt savus stāstus, kas iedvesmo, izmantojot tieši šo vizuālo metodi, kā arī attīstīt viņu kritisko domāšanu, kreativitāti un izpratni par fotogrāfiju.Projekta galvenais mērķis bija izveidot foto izstādi, kurā ir iespēja apskatīt bildes par dažādām tēmām, kuras uzņēmuši projekta dalībnieki no dažādam valstīm. Šajās bildēs mākslinieki parāda izvēlēto tēmu ar spēcīgām piecām fotogrāfijām, kuras ir izveidotas abstraktā veidā un, iekļaujot tajās zināšanas, kuras tika iegūtas projekta laikā.
Tēmas ir sekojošas;
-Kā mēs te nokļuvām?
-Būt citādākam- ko tas nozīmē jaunietim?
-Kā neiekļaušana ietekmē sabiedrību?
-Kāpēc tolerance ir svarīga?
-Kā mazināt jauniešu vardarbīgu fanātismu pret citiem?


Katra no iepriekš minētajām tēmām izaicināja jaunos fotogrāfus iedziļināties šajos svarīgajos jautājumus un atspoguļot tos mākslinieciskā un abstraktā veidā, izmantojot fotogrāfiju.

Izveidoto foto izstādi ir iespējams apskatīt facebook lapā----> https://www.facebook.com/EoANG2017/

 SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!