Kas ir BR Fonds?

BR fonds ir nevalstiska organizācija ar mērķi attīstīt, veicināt, iedvesmot un atbalstīt radošas idejas caur apmācībām, projektiem un konsultācijām. Fonda darbinieki iestājas par draudzīgu un mierpilnu pasauli, veicinot starpkultūru dialogu, atbalstot vienlīdzību un respektējot individualitāti. Cilvēks, kurš atradis savu ceļu, nedrīkst baidīties! Piedāvātie semināri, apmācības un projekti atver durvis jaunai pieredzei,  zināšanām un iespējām, veicinot gan neformālo izglītību, gan arī mūžizglītību. BR fonds ir atvērts jaunām sadarbības iespējām un idejām, tāpēc – „Laipni lūgti mūsu pasaulē - Baltijas Reģionālajā fondā!” 

NVO TV diskusija par jauno neformālās izglītības rīku „8KEYCOM”

07. Apr, 14:06 2017 gads
2017. gada 13. aprīlī plkst. 15.00 notiks NVO TV interaktīvā diskusija par par jauno neformālās izglītības rīku „8KEYCOM”. Izstrādātais rīks ietver 9 spēles, kur katra no tām vairāk atbilst vienai no 8 mūžizglītības kompetencēm. Spēles sastāv no dažādiem neformālās izglītības elementiem – simulācijām, diskusijām, individuālajiem un grupu darbiem u.c. Spēlējot šīs spēles dalībnieki uzlabos savas zināšanas un attīstīs prasmes un attieksmi dažādās jomās un līmeņos. Spēles iekļauj vairāku sarežģītības līmeņu  uzdevumus un tās ir piemērotas jauniešiem vecumā no 13 gadu vecuma. Svarīga spēles sastāvdaļa ir izvērtēšana, caur ko jaunieši paši var analizēt, kādas kompetences caur uzdevumiem iespējams attīstīt, kāpēc tās ir svarīgas un kāpēc tās nepieciešamas. Vairāk informācijas: http://www.8competencesgame.com/ un https://www.facebook.com/8keycom/

Diskusija būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv un tajā piedalīsies Erasmus+ projekta „Enterprising and Surprising through 8 Key Competences” projekta vadītāja un spēļu autore Ginta Salmiņa, spēļu autore Zane Veinberga un biedrības “Pozitīvā doma” brīvprātīgo mentors Ilvars RuņģisLaika periodā no 2017.gada marta līdz augustam, ceturtdienās plkst.15.00 notiks diskusija „Baltijas Reģionālā fonda” īstenotā projekta „NVO TV Rīgai un sabiedrībai” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

SEE A Game


Ideju ģenerēšanas inkubatorsJauniešu projektiIesaisties!